Ozan Tufan Morali Bozuk Olan Takım Arkadaşlarına "I'm Sorry He" Dansıyla Moral Vermeye Çalışıyor

Ozan Tufan Morali Bozuk Olan Takım Arkadaşlarına "I'm Sorry He" Dansıyla Moral Vermeye Çalışıyor

Fenerbahçe'ye geldiği günden beri inişli çıkışlı performans sergileyen Ozan Tufan, sonunda takımın kaptanlığına kadar yükseldi. Derbide kaptanlık pazubandıyla sahada yerini aldı. Maçta elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen yenilgiye engel olamadı. Kaptanlık pazubandının ağırlığını iliklerine kadar hisseden Ozan Tufan, soyunma odasında morali bozuk olan takım arkadaşlarını yükseltmeye çalıştı.

I'm sorry ha dansı

Bursaspor'da oynarken Macklemore'un söylediği "Thrift Shop" şarkısından oldukça etkilenen genç Ozan'ın, bu şarkıya tekrar yazdığı sözlerle yeni bir yorum kattığı soyunma odasından gelen bilgiler arasında. Yalnızca şarkıyı söylemekle yetinmeyen Ozan Tufan, aynı zamanda dans figürleriyle de takım arkadaşlarının beğenisini kazandı. "Fişşek" Caner Erkin'in alkışlarla eşlik ettiği ve dans figürleri için yardımcı olduğu öğrenildi.

"Yengeç dansından sonra yeni bir gol sevinci yapamadık"

Maçın ardından takım arkadaşlarını fırçalayan Ozan Tufan'ın, gol attıktan sonra nasıl bir sevinç yapılacağı konusunda oldukça öfkeli olduğu gözüktü. Roberto Carlos, Deivid, Semih Şentürk gibi Fenerbahçe efsanelerinin yapmış olduğu yengeç dansının ardından başka bir figür yapmadıklarını dile getirdi.

Golü atmak kadar, gol sevincinin de önemli olduğunu belirten Ozan Tufan şapkasını ters çevirerek şarkıyı söyleyip dans etmeye başladı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı