Roma'nın Teknik Direktörü Mourinho'ya İlk Fırça Başkandan: "Dur Hele Bismillah, Sözleşmeyi Yaptık Adam Tazminat Bedelini Soruyor"

Roma'nın Teknik Direktörü Mourinho'ya İlk Fırça Başkandan: "Dur Hele Bismillah, Sözleşmeyi Yaptık Adam Tazminat Bedelini Soruyor"

Tottenham macerası kısa süren Jose Mourinho, 3 yıllığına Roma ile sözleşme imzaladı. Senelik olarak 16 milyon Euro kazanacak olan Portekizli çalıştırıcının parasının 9 milyon Euro'cuk kadarını Tottenham kulübü ödeyecek. Sözleşmenin 3 yıllık olması ise kafalardaki soru işaretlerini arttırdı. Roma Kulübü Başkanı James Pallotta ise yapılan anlaşmadan sonra yüzü kireç gibi olmuş şekilde basına konuştu.

"Ben böyle bir adam görmedim, hakikaten 'special one'mış"

Taraftarın gazını almak için Mourinho'yu teknik direktörlük koltuğuna getirdiğini itiraf eden başkan James Pallotta, "Mourinho ile sözleşme yaptığımız doğrudur fakat ne siz sorun ne de ben söyleyeyim. Denize düşen yılana sarılır ya aynen o misal. Adam imzayı attı bana diyor ki başkan beni kovarsanız ne kadar sakal atarsınız. Böylesine profesyonellik görmedim. Dedikleri gibi 'special one'mış. Tokatlama konusunda special one... Gelecek günler ne gösterecek göreceğiz. İlk hedefimiz şamar oğlanına dönmemek" diyerek hüzünlü bir şekilde konuşmasına son verdi.

"Ben cukkama bakarım"

Eski takımı İnter ile karşılacağı konusunda görüşleri sorulan Mourinho oldukça içten cevaplar verdi: "Inter ile acı tatlı günlerimiz oldu, kupalar kazandık ama kupayla karın doymuyor. Ben cukkama bakarım. Başkana da bunu söyledim fakat buna alındı. Babamızın hayrına çalışmıyoruz sonuçta.Totti! Roma'nın yeni imparatoru geldi oğlum" diye nara atarak konuşmasını sonlardırdı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı