Şampiyonluğu İnter'e Kaptıran Juventus'a Bir Darbe de Fatih Terim'den: "Yüzyıllık Zebrayı Eşeğe Çevirdin Pirlo Kerkenezi"

Şampiyonluğu İnter'e Kaptıran Juventus'a Bir Darbe de Fatih Terim'den: "Yüzyıllık Zebrayı Eşeğe Çevirdin Pirlo Kerkenezi"

9 senedir aralıksız şampiyon olan Juventus, Andrea Pirlo'nun teknik direktör olmasıyla birlikte şampiyonluk tacını İnter'e devretti. Kadrosunda Ronaldo olmasına rağmen şampiyonluktan olan Juventus'ta ise gözler teknik direktör Andrea Pirlo'ya çevrildi. Kaçan şampiyonluğun ardından saklandığı şarap mahzeninde görüntülenen Pirlo ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Tudor gibi yardımcın olacağına odun koysaydın daha iyiydi be Pirlom"

Fatih Terim'in kendisini aradığını belirten Pirlo: "İlk başta Sinyor Terim beni aradı. Teselli edecek ve aramızdaki buzları eriteceğini sandım fakat öyle olmadı. Geçmiş olsun dedi ve ardından Tudor gibi yardımcın olacağına oraya odun koysaydın daha iyiydi dedi. Bana taktik bilmiyor diye yazmıştın ne oldu Pirlom diyerek sözlerine devam etti. Yüzyıllık zebrayı eşeğe çevirdin diyince telefonu yüzüne kapatmak zorunda kaldım" dedi.

Şarapçı Pirlo

Telefonu kapattıktan sonra görüntülü arayan Fatih Terim ise Pirlo'yu görür görmez gülme krizine girdi. Saç baş dağınık şekilde mahzende yerde yatan Pirlo'yu gören Fatih Terim başarısız teknik direktörü telefonuna "Şarapçı Pirlo" diye kaydetti.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı