Seni Unutmayacağız Black Mamba!

Seni Unutmayacağız Black Mamba!

Kim bilir kaç gece kaç farklı alarm tek bir amaç için kuruldu. Kobe Bryant’ı izlemek. Kobe, parkeye çıktığı her an, her maçında, topu eline her alışında, attığı her adımda bu spor için yaratıldığını izleyicilere gösterdi. NBA tarihinin en çok sayı atan oyuncularından olan, maçta bulduğu sayılarla rekorlar kıran, bundan daha iyisi olamaz denen her an daha iyisini yapan Kobe Bryant, tüm sevenlerini, anılarını, parkelere kazıdığı izleri arkasında bırakarak aramızdan ayrıldı.

41 yaşında hayata veda eden basketbolun süper starı Kobe Bryant için burada yazacağımız her kelime, kuracağımız her cümle anlamsızlaşıyor. Kobe Bryant’ın kariyerini ve karakterini anlatmaya yetecek kelime bulmak pek kolay değil. Soma’daki maden kazasında Soma’dakiler ile birlikte olduğunu belirten, yaşanan kötü olaylara tepkisiz kalmayan, etrafına sürekli güler yüzü ile yaklaşan Kobe Bryant’a duyulan saygı ve hayranlığı, Kobe’nin ölüm haberi duyulduğu zaman sevenleri tarafından dökülen göz yaşlarından anlayabilirsiniz.

Seni izlemekten her zaman keyif aldık, bize yaşattığın unutulmaz anlar ve bir nesle basketbolu sevdirdiğin için teşekkür ederiz, seni asla unutmayacağız Black Mamba!

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı