Sergen Yalçın'dan Veryansın! "Hakem Göz Göre Göre Rakibimizin Sahaya 11 Kişi Çıkmasına Müsade Etti ya"

Sergen Yalçın'dan Veryansın! "Hakem Göz Göre Göre Rakibimizin Sahaya 11 Kişi Çıkmasına Müsade Etti ya"

Kendi evinde oynadığı Fenerbahçe maçında istediği sonucu alamayan Sergen Yalçın maç sonunda hakem Halil Umut Meler ile ilgili eleştirilerde bulundu. Şampiyonluk mücadelesinde oldukça kritik olan derbi maçı 1-1 bitince mazereti hakemlerde buldu. Maç sonunda basına konuşan Sergen Yalçın'ın hakem ile ilgili söyledikleri oldukça mantıklıydı.

"Rakip 11 kişi çıkıyo hocam?"

Maç başında henüz oyuncular seremonideyken itirazlarına başlayan Beşiktaş'ın hocası Halil Umut Meler'i ilk saniyeden itibaren uyarmaya başladı. "Rakip 11 kişi çıkıyor. Bu nasıl olur hocam? Deplasman takımı 11 kişi çıkıyo rya göz göre göre. Hakkımız yeniyor. Böyle maç mı oynanır? Biz bu hakemlerle nasıl maç kazanacağız" diyerek sitemini dile getirdi. Sergen Yalçın'ın sitemleri maç boyunca devam etti.

"Kaleci Altay topu eliyle çıkarttı, penaltı!"

Maç esnasında oldukça gergin gözüken Sergen Yalçın'ın, Fenerbahçe'nin kalecisinin topu eliyle kurtarmasına isyan etti. Altay'ın yapmış olduğu kurtarışlar karşısında başarılı hoca "Yahu hakem bunu da mı görmüyorsun? Adam resmen topu eliyle çıkartıyor. Voleybol mu oynuyoruz futbol mu belli değil. Bu kadar da olmaz ya. Kaleci topu eliyle kurtarırsa biz maçı nasıl kazanacağız? Böyle hakemlerle bu lig nasıl bitecek. Seni bir daha bu sahada görmek istemiyoruz" diye bağırdı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı