Sevgilisinin Sorduğu "Aşkım Ben mi Yoksa Tuttuğun Takım mı?" Sorusu Üzerine Emre G(23) Sessizliğini Koruyor

Sevgilisinin Sorduğu "Aşkım Ben mi Yoksa Tuttuğun Takım mı?" Sorusu Üzerine Emre G(23) Sessizliğini Koruyor

14 Şubat'ta tuttuğu takımın paylaştığı postu defalarca izleyip gözleri dolan Emre G'nin başı dertte. 23 yaşındaki romantik aşık yıllardır tutsağı olduğu takımına olan sevgisini gizlice yaşıyor. İbrahim Tatlıses'ten "Haydi söyle" şarkısını defalarca dinleyip formasına sarılarak koklayan Emre G, bu sevgililer gününde yalnız kalma tehlikesiyle karşı karşıya.

Sevgilisi Aslı bu durumdan çok rahatsız

Yasaklar sebebiyle buluşmalarının mümkün olmadığının farkında olan Aslı K(21) ise en azından Emre'den küçük sürprizler bekliyor. Emre'nin sosyal medya hesaplarını stalklayan Aslı gördükleri karşısında şaşkınlığını gizlemiyor. Kız Watshapp grubunda Emre'yi yerden yere vuran Aslı intikam yeminleri ediyor. Emre'nin burnundan fitil fitil getirmeyi planlayan Aslı'nın atacağı her mesaj adeta birer zehirli ok gibi...

"Ya ben ya da tuttuğun takımla mutluluklar..."

Whatsapp konuşmaları oldukça gergin geçen Emre ve Aslı çiftinin aralarındaki gerilimin SS'leri ise can sıktı. "Tuttuğun takımınla sana mutluluklar Emre" diyen Aslı gelen cevap karşısında şoke oldu.

"Ya tutuyoruz da ne oluyor? Gün yüzü mü gördük sanki, hep cefasını çektik kızım" diyen Emre, Gökhan Kırdar'dan "Yerine Sevemem" dinleyerek eski golleri izliyor. "Ya ben ya da tuttuğun takım. Tarafını seç Emre, senin için zor bir karar olmasa gerek" mesajı üzerine ise Emre'den hala haber alınamıyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı