Soyunma Odasında Çantasından Tabanca Çıkaran Merih Demiral: "Hocam Böyle Oynayacaksak Sık Kafama"

Soyunma Odasında Çantasından Tabanca Çıkaran Merih Demiral: "Hocam Böyle Oynayacaksak Sık Kafama"

Euro 2020'nin açılış müsabakasında rakibimiz olan İtalya, oldukça rahat bir futbolla sahadan 3-0 galip ayrıldı. Maçın ardından ise oldukça çekingen oynayan takımımıza sosyal medyadan büyük bir sitem vardı. Maçın ardından soyunma odasına giren Merih Demiral ise yapılan yorumlar karşısında dayanamayıp Şenol Güneş'ten bir ricada bulundu.

"Hocam Allah aşkına korkunun ecele faydası yok"

Maçın ardından soyunma odasına oldukça moralsiz giren futbolcularımız 3-0'lık ağır yenilgiyi kaldıramadı. Kendi kalesine gol atan Merih Demiral: "Hocam 3-0 yenildik tamam, adamlar iyi oynadı tamam ama maçı 2 kart görerek tamamladık. Bir tane korner kullandık, bir tane şut çektik. Ben bir tane kaleme attım yabancıya gitmesin diye. Hocam böyle olacaksa sahaya çıkmayalım. Korkunun ecele faydası yok hocam. Böyle oynayacaksak beni vur sahaya çıkmayayım" diyerek sitemde bulundu.

Şenol Güneş'in ise oyuncusunu sakinleştirmeye çalışırken, "Hemen Fatih Terim'i arıyorum sana biraz gaz versin. Böyle durumlarda ben napılır bilmiyorum. Şöyle bir şey var turnuvanın ilk golünü sen atmış oldun, üzülme" dediği öğrenildi.

Maçın ardından Merih'in ruh halini anlayan Bonucci ise "Değmez koçum, diğer iki takımı yenip gruptan çıkarsınız" diyerek takım arkadaşına moral verdiği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı