Süper Lig Yayın İhalesine Girecek Olan Netflix Taraftarı Tedirgin Etti: "Futbolda Rekabetin Yerini Aşk Alabilir"

Süper Lig Yayın İhalesine Girecek Olan Netflix Taraftarı Tedirgin Etti: "Futbolda Rekabetin Yerini Aşk Alabilir"

Süper Lig yayın ihalesi için Netflix'in görüşmelere katılacak olması haberi, futbol dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Pandemi ile birlikte gelirini dramatik bir şekilde arttıran Netflix, Süper Lig'in yayın ihalesine girmesi halinde ise futbolun eski futbol olmayacağı hakkında söylentiler taraftarlar arasında konuşulmaya başlandı. Netflix'in Süper Lig yayın ihalesini alması girişimi tedirginlikle takip ediliyor.

"Yeşil sahalarda cinsellik görmek istemiyoruz!"

Netflix'in yayın ihalesini dahil olma düşüncesi taraftar grupları arasında tedirginliğe sebep oldu. Bu zamana kadar sadece takımlara olan aşklarını haykıran taraftarlar, dizi sektörünü ele geçiren Netflix'in futboldan uzak durması konusunda hemfikir. 

İsmail Yürek(24) mikrofonlarımıza şöyle konuştu: "Biz şimdi bu Netflix dizilerini ailemizle oturup izleyemiyoruz. Yok ordan erkek erkeği öpüyor. Düzgün giden bir konusu var atıyorum dizinin, hop bir bakıyorsun oradan adam başka bir adama göz koyuyor. İnsanın tadını kaçırıyor böyle haberler. Şimdi bir gün Netflix derse ki biz tahmin ettiğimizden çok daha az izleniyoruz, futbola bir renk lazım dese ne diyeceğiz? Adamlar ihaleyi almış, e daha çok izlenmesini istiyorlar. Hakem futbolcu aşkı mı izleyeceğiz? Federasyonu uyarıyorum, Netflix dizi izletmeye devam etsin. Futbol barbar sporu olarak kalmaya devam etsin" diyerek sözlerini göz yaşları içerisinde noktaladı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı