Takımına İnadından 7 Tane Gol Attıran Sergen Yalçın: "Fatih Hoca Maç Sonunda Sakın Haa, Sakın Bir Şey Diyeyim Deme"

Takımına İnadından 7 Tane Gol Attıran Sergen Yalçın: "Fatih Hoca Maç Sonunda Sakın Haa, Sakın Bir Şey Diyeyim Deme"

Geçtiğimiz hafta Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan'ın maç sonundaki açıklamalarında "Beşiktaş maçında galip geleceğiz" demesine sinirlenen Sergen Yalçın, "Hatayspor'un hocası kendi maçının sevincini yaşamadan cumartesi şöyle olacakmış da böyle olacakmış, Beşiktaş'ı yeneceklermiş. Göreceğiz bakalım cumartesi günü ne olacakmış" diyerek raconu kesmişti. Sergen Yalçın'ın takımı ilk yarıdan 5 gol atarak hocalarının sözünü havada bırakmadı.

Videoya buradan erişebilirsiniz.

"Haydi Bakalım Fatih Terim"

Maçın ardından Kurtlar Vadisi jenerik müziğiyle röportaj veren Sergen Yalçın, "Bugün gördünüz... İstanbul'un sefiri gelmiştir... Bu cumartesi herkese ibret olsun. Fatih Hocamı severim sayarım. Benim hocalığımı da yapmıştır amma bu saatten sonra herkes ne dediğine dikkat edecek. Galatasaray maçının ardından hocayı dinleyeceğim. Eğer Ömer Erdoğan'ın başına gelenler kendisine de gelmesin istiyorsa dikkatli olsun derim. Bundan sonra azdan az, çoktan çok gider" diyerek mikrofonları tokatlayıp basın toplantısını sona erdirdi.

Necip Uysal antrenmanlara siyah takım elbisesiyle gelecek

Sergen Hoca'nın duruşundan etkilenen yavru kartal Necip Uysal, Hatayspor maçından sonra antrenmanlara siyah takım elbisesini giyerek geleceği öğrenildi. Hocasının karizmasından etkilenen kaptan, Sergen Yalçın soyunma odasına girdiğinde takım arkadaşlarını hazır olda bekleteceği gelen bilgiler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı