Tarlayı Satıp Pavyonda Parasını Ezemeyen Beşiktaş Taraftarı Kenan K.(48), Aboubakar'ın 2 Maç Daha Oynaması İçin 7 Dönüm Araziyi Satışa Çıkarttı

Tarlayı Satıp Pavyonda Parasını Ezemeyen Beşiktaş Taraftarı Kenan K.(48), Aboubakar'ın 2 Maç Daha Oynaması İçin 7 Dönüm Araziyi Satışa Çıkarttı

Süper Lig'de şampiyonluk düğümünün çözüme kavuşacağı son iki viraja girmiş bulunmaktayız. Galatasaray tarafı hem Fenerbahçe'nin hem de Beşiktaş'ın puan kaybetmesini bekliyor. Fenerbahçe ise Beşiktaş'ın tökezlemesini. Beşiktaş'ta ise tüm hesaplar 4 puana çıkıyor. 4 puan ile şampiyonluğunu ilan edecek Kara Kartal'da ise Aboubakar'ın inadı kırılmıyor.

1 maç daha oynarsa 1.5 milyon Euro'luk sözleşme aktif olacak. Abuş ise bu parayı küçümsüyor.

Tüm ısrarlara rağmen sakat olduğunu bahane göstererek kadroya girmeyen Aboubakar ise profesyonel futbolculuğun dibini sıyırıyor. 1 maç daha oynarsa otomatik olarak uzayacak sözleşmesinin 1.5 milyon Euro olması, yıldız futbolcuyu düşündürüyor. "Üç kuruşa oynamaya mı geldik buraya?" dediği öğrenilen Abuş, daha makul bir teklif gelmesini bekliyor.

Kenan K.(48): "Tarla satmak benim özel zevkim. Hobim diyelim"

Koronanın nefes aldırmadığı son bir senede pavyon yüzü göremeyen Kenan K. tüm umudunu şampiyonluk yolundaki Beşiktaş'a bağladı. Bu sene Sarı Tutku'yu izlemeye gidemeyen, hayattan zerri keyif alamadığını iddia eden Kenan K. şöyle konuştu: "Ben bir dönüm tarlayı satardım ertesi güne sıfırlanırdı. Benim özel keyfimdir bu. Tarlayı satarım pavyona bağlarım. Hobim diyelim. Şimdi de duydum ki Abuş parayı beğenmiyormuş. Gelsin Kenan kardeşine. Ben onun için 7 dönüm tarlayı satışa koydum. Gelecek parayı aynen Abuş'a yedirtmezsem namerdim. Bu benim hobim kardeşim" diyerek Beşiktaş yönetimine "Ben hazırım" mesajını gönderdi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı