Teknik Direktör Arayışına Giren Fenerbahçe Ersun Yanal'ı Gündemine Aldı: "Antrenman Saatlerini Futbolculara Göre Ayarlarım Söz"

Teknik Direktör Arayışına Giren Fenerbahçe Ersun Yanal'ı Gündemine Aldı: "Antrenman Saatlerini Futbolculara Göre Ayarlarım Söz"

Galatasaray yenilgisinin ardından evinde bu kez de Başakşehir'e yenilerek Türkiye Kupası'ndan da elenen Fenerbahçe'de moraller bozuk. Yapılan onca transfere rağmen istenilen dominant oyunu oynamaktan çok uzaktalar. Teknik direktör Erol Bulut ise takımıyla arasında dil problemi olduğunu iddia ediyor. Soyunma odasında taktiklerini uygulamayan futbolcularla maç sonunda yine anlaşamıyor.

Ersun Yanal: "Bir kere 'Yanalım Yanalım Ateşlerde Yanalım' tezahüratı gelirse imzayı atarım"

Yeni teknik direktör arayışına giren Fenerbahçe'de akıllara gelen ilk isim Ersun Yanal. Antalyaspor'un başarılı teknik direktörü bu kez biraz kendisini naza çekmişe benziyor. Teklifi kabul etmek için biraz şımartılmaya ihtiyacı olduğunu belirten teknik direktör, en sevdiği tezahüratı duymak için bile seve seve imza atacağını duyurdu.

"Ulan Fatih Terim bile 4 kez Galatasaray'a imza attı"

Basın mensuplarının "Hocam bu kaçıncı kez Fener'e imza atmanız, biraz fazla olmuyor mu?" sorusuna ise ateş püskürdü. Fatih Terim'in bile 3 kez Galatasaray'dan kovulduğunu belirten Yanal, görev verilirse antrenman saatlerini futbolcularına göre belirleyeceğini sözlerine ekledi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı