TFF: “Lig de ikinci yarı başladı ama nasıl başladı? Bizce güzel başladı sonuçta başlaması lazımdı başladı gençler hevesini alsın ikinci yarıyı da bitiririz”

TFF: “Lig de ikinci yarı başladı ama nasıl başladı? Bizce güzel başladı sonuçta başlaması lazımdı başladı gençler hevesini alsın ikinci yarıyı da bitiririz”

Süper Lig de ikinci yarı başlarken gülenler de oldu ağlayanlar da. Zirve takibini sürdüren Başakşehir, Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray ikinci yarıya galibiyetle başlarken lider Sivasspor’u ağırlayan Beşiktaş kazanmak kolay kaybetmek olay diyerek zirve yarışında yara aldı. Yarıştaki rakiplerinin kazandığı haftada farklılık yaratmak adına kaybeden Beşiktaş’ta taraftar 3 puanın nasıl bir şey olduğunu sorgulamaya başladı.

Beşiktaş: “3 puan nedir, nasıl alınır?”

3 puana hasret kalan Beşiktaş lidere de kaybederek bu sene yarışta olmak istemediğini belli etti. Rakiplerinin kazandığı haftayı puansız geçen Beşiktaş’ta yönetim oyuncuları tebrik etti: “Çocuklar hepinize teşekkür ediyoruz, rakiplerimizin kazandığı bu haftayı puansız kapatarak farkınızı ortaya koydunuz. Her zaman söylediğimiz gibi onlar ikiz biz tekiz.”

Galatasaray ve Fenerbahçe Kazandı ama Buruk Sevinç Yaşadı!

Galatasaray ve Fenerbahçe 3 puanla kapattıkları hafta sonrasında umdukları sevinci yaşayamadılar. İki kulübün yöneticileri de ortak payda da buluştular: “Haftaları kazanarak kapatıyoruz ama bir şey değişmiyor. Ortak bir strateji geliştirip Sivasspor’u durdurmak için bir yol bulmamız lazım. Askerden yeni gelmiş, freni patlamış kamyon gibi geliyorlar. En son Beşiktaş’a güvendik çelme takar diye güvendiğimiz dağlara karlar yağdı. İstanbul’un yarısı zaten Sivaslı bir de ligi kaptırırsak İstanbul’un ismini Sivas 2 olarak değiştiririz artık.”

Başakşehir ve Trabzonspor yarışı bırakmıyor!

Lige iddialı bir başlangıç yapan ve yarıştan kopmayan iki takım bu haftayı da boş geçmeyip rakiplerine göz dağı verdi. Oynanan futbol ve skorlardan memnun olan yöneticilerin dilinde ise benzer ifadeler vardı.

Başakşehir:” Büyüklerin saltanatını bozacağız. Her geçen gün gelişen semtimizin meydanına Türkiye Kupası’nı dikerek emanetimiz olan Şehr-i İstanbul’u geri alacağız!”

Trabzonspor:” Bu sene şampiyonluk yolunda en sağlam hücum hattına sahibiz. Çocuklar yıllardır top görmemiş gibi oynuyor. Her sabah ve akşam hamsi ile güçlendirdiğimiz topçularımız, Trabzonspor bayrağını İstanbul semalarında dolandıracak. Şimdiden söyleyebiliriz; artık ceketlerinizi ilikleyip, şapkanızı önünüze koyma vakti, Trabzonspor Geri Döndü!”

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı