TFF'nin Ozan Kabak ile Yaptığı Röportajda Her Türlü Masraftan Kaçınıp Videoyu Nokia 6600 ile Çekmesi Alkış Topladı

TFF'nin Ozan Kabak ile Yaptığı Röportajda Her Türlü Masraftan Kaçınıp Videoyu Nokia 6600 ile Çekmesi Alkış Topladı

Milli Takım kampında bulunduğu sırada gelen ropörtaj isteğini kırmayan Ozan Kabak'ın yer aldığı görüntüler büyük bir beğeni topladı. Liverpool'un başarılı yıldızı ile otelin koridorunda yapılan ve büyük bir prodüksiyon eseri olduğu her halinden belli olan röportajda başarılı futbolcuya çok özel sorular soruldu. Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid karşısında ilk 11'de başlayacak Ozan Kabak'ın bu halleri "Ulan çocuk geldiği yeri unutmuyor be, masraf olmasın diye sesini çıkartmamış kıyamam" şeklinde takdir topladı.

İnce uçlu şarj aletimiz olsaydı keşke...

Ozan Kabak'a yönetilen "Senin için Şampiyonlar Ligi ne anlam ifade ediyor?" sorusu ile kayıt başladı. Ozan Kabak ise yaşı tutmadığı için kameramının elindeki aletin ne olduğunu çözemedi. Nokia 6600 çıktığında Ozan Kabak henüz 2 yaşındaydı. 2000 doğumlu olan Ozan'ın nostaljik olan Nokia 6600'ı görünce nutku tutuldu. Röportajın kısa kesilmesinin sebebi ise telefonun şarjının hemen bitmesiydi.

Işığa gerek yok, loş ışık daha samimi

Yapılan röportaj öncesinde gün ışığından bile faydalanıp maliyeti yükseltmemek isteyen yetkililer marka değerinin parayla pulla ölçülemeyeceğini savundu. Otel odasının loş ışığında gerçekleştirilen röportajın daha samimi olduğuna belirtildi. Liverpool yönetimi ise yapılan bu az maliyetli söyleşinin üzerine kendisini daha da enayi gibi hissediyor... Bu kadar para saçmanın saçmalık olduğunu düşünen Liverpool'un yönetim kurulu üyeleri daha önce çektikleri kaliteli videolara bakıp "Ulan ne gerek varmış böyle cafcaflı işlere, bir telefon şak diye çekeriz bundan sonra biz de" dedikleri gelen haberler arasında.

Ozan Kabak ile yapılan röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı