Tottenham'dan Kovularak 40 Milyon Euro Tazminat Alan Mourinho: "Şeyma Subaşı Benim Rol Modelim"

Tottenham'dan Kovularak 40 Milyon Euro Tazminat Alan Mourinho: "Şeyma Subaşı Benim Rol Modelim"

Tottenham ile görece başarısız bir macera yaşayan Jose Mourinho alınan flaş bir kararla takımdan kovuldu. Bu kovulma neticesinde Tottenham kulübünün Jose Mourinho'ya vereceği tazminat ise tam 40 milyon euro olarak açıklandı. Daha önceki takımlarından da astronomik tazminatlar koparak Jose Mourinho ise gündeme dair konular hakkında konuştu.

"Para futbolu bozar beni bozmaz"

Avrupa Süper Ligi'ne karşı olduğu bilenen Jose Mourinho karar açıklanır açıklanmaz basın mensuplarına konuştu. "Avrupa Süper Ligi kararını doğru buluyor musunuz?" sorusuna cevap veren Portekizli teknik direktör, "Futbolun geldiği nokta mide bulandırıcı. Zenginlerin sporu oldu resmen. Bu kadar paranın döndüğü yerde adelet beklemek imkansız. Para futbolu bozar fakat beni bozmaz. 40 milyon euroyu cepledim çok şükür. Bu enayiler futbol oynayacak parasına para katacak demek? Yok öyle iş! Ben yine bir takımın başına geçerim sakalımı alırım" dedi.

Şeyma Subaşı ne yapıyorsa aynısını yapıyorum!

Aldığı tazminatın çok fazla olduğu hakkındaki yorumlara cevap veren Mourinho, "Ben Şeyma Subaşı'nı örnek alıyorum. Kadın hayatı seviyor. Yaşamayı biliyor. Bir gününü bile boş geçirmiyor. Kendinizi benim yerime koysanız kimi örnek alacağınız çok açık değil mi? Şeyma Subaşı gibi hizmetlerimden ötürü gelir elde ediyorsam bu benim suçum mu soruyorum size" diyerek sözlerini noktaladı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı