Trabzonspor'a İmza Atan Gervinho Ayağının Tozuyla Konuştu: "2010-2011 Sezonu Şampiyonu Trabzonspor'dur"

Trabzonspor'a İmza Atan Gervinho Ayağının Tozuyla Konuştu: "2010-2011 Sezonu Şampiyonu Trabzonspor'dur"

Daha önce Lille ve Arsenal formaları giyip, geçtiğimiz sezon Parma için ter döken Fildişi Sahili'nin 33 yaşındaki yıldız futbolcusu Gervinho, Trabzonspor ile 2 yıllık sözleşmeye imza attı. Yıllık 1.5 milyon Euro alacak yıldız futbolcu buna ek olarak 2 sezonda da geçerki olmak üzere 650 bin Euro imza parası alacak.

Ağaoğlu: "Adaptasyon sıkıntımız olmayacak"

İmza töreninde konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yeni transferleri Gervinho'nun adaptasyon problemi yaşamayacağına değindi. "Trabzonspor'a adım atar atmaz Gervinho'nun ilk sözleri 'Kupamızı geri verin' oldu. Demek ki buranın oksijeni iyi geldi bünyesine, daha Trabzon'un suyunu içmeden bizden birisi olmayı başardı" dedi.

Gervinho: "Köksal babayla görüşeceğim"

Uçaktan iner inmez Trabzonspor Müzesi'ni gezmek isteyen Gervinho, şampiyonluk kupasının müzede olmadığını görünce küplere bindi. İmza töreninde oldukça sinirli olan 33 yaşındaki yıldız futbolcu, "Biz hakkımız olanı istiyoruz, beni akrabalarım arıyor sizin kupanız nerede diyorlar... Bunu açıklayamıyorum. 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. İlk iş olarak Köksal baba ile tanışıp bunun hesabını sormak için görüşmelere başlayacağız" diyerek kararlılığını gösterdi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı