Uçtu Uçtu Ronaldo Uçtu!

Uçtu Uçtu Ronaldo Uçtu!

Cristiano Ronaldo yine yaptı yapacağını. Geçtiğimiz günlerde Juventus’un Sampdoria ile oynadığı maçta Ronaldo sadece rakibine değil Newton’a da meydan okudu. Adeta Newton’a yerim senin yerçekimini diyen Ronaldo bilim adamlarına yerçekimi diye bir şeyin olup olmadığını sorgulatmaya başladı. Daha önce de bu seviyelerde zıplayıp ağızları bir karış havada bırakan Cristiano Ronaldo: “ Küçükken hep uçağa binmek isterdim ama maddi yetersizlikten dolayı gerçekleştiremiyordum. Bende dünyanın bu adaletsizliğine karşı “Batsın bu dünya” dedim ve uçmayı öğrendim” dedi.

Yok Artık!

Maç içerisinden birçok hava topu mücadelesine giren ve çoğunu kazanan Cristiano Ronaldo Beşiktaş’a karşı sempatisinin olduğunu ve futbol mentalitesini “Kartallar Yüksek Uçar” olarak belirlediğini dile getirirken “Hazarfen abime selam olsun” demeyi de ihmal etmedi.

Ronaldo yaptığı açıklamada: “ Serie A oldukça sert ve mücadeleci bir lig. Yerde top sürerken insanın insana yapmayacağı şekilde ağzımıza yüzümüze vuruyorlar. Bende çözümü topu yerde sürerek değil uçarak oynamakta buldum. Bir pozisyonda rakip savunmacı benden hava topu aldı ve bana dönüp: “Beni görebildin mi yükseklerdeydim.” dedi. “Tekniğin iyi ama geliştirmen gerekir.” dedikten sonra içimden “Ben bunun daha iyisini yaparım.” dedim ve yaptım. Sonra ona dönüp: “Herkes zirveye çıkabilir önemli olan nasıl çıktığındır, yılanlar sürünerek kartallar uçarak çıkar.” dedim ve konuyu kapattım.

“Rakibim olan tüm oyunculara saygım çok büyük ama savunmacılar şunu unutmasınlar benim adım Cristiano Ronaldo ben kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım.” diyerek sözlerini tamamlayan Ronaldo meydan okumaktan asla vazgeçmeyeceğini dile getirdi.

El Clasico’yu Unutturdu!

Aynı gün oynanan Barcelona-Real Madrid maçından daha çok konuşulan Ronaldo bu konu hakkında: “Bunlar hep işin şovu, bensiz El Clasico izlemektense evde hanımla çay içip romantik komedi izlemeyi  tercih ederim.” Dedi.

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı