UEFA, Saçını Ayakkabı Boyasıyla Boyayan ve Avrupa Ligi'ne Ambargo Koyan Unai Emery'i Futboldan Men Etmeye Hazırlanıyor

UEFA, Saçını Ayakkabı Boyasıyla Boyayan ve  Avrupa Ligi'ne Ambargo Koyan Unai Emery'i Futboldan Men Etmeye Hazırlanıyor

Eski adıyla UEFA Kupası, yeni adıyla Avrupa Ligi Kupası'nı 4 kez kazanan isim olan Unai Emery UEFA gözlemcileri tarafından yakın markaja alındı. Avrupa Ligi’ni Sevilla ile 3 kez kazanan (2014-2015-2016) Emery, şimdi de Villarreal ile bu kupayı kazanarak rekorları alt üst etti fakat bu durumun normal olmadığının farkında olan yetkililer bir çözüm aramaya başladı...

"Kulübede değişik hareketler yapıp korku salıyor"

Avrupa Ligi finalinin ardından röportaj veren Manchester United teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer şunları söyledi: "Maçın favorisi kesinlikle bizdik. Bunu kime sorarsanız aynı cevabı verecektir. Bir taraftar United, bir tarafta kasaba takımı olan Villarreal. Maç esnasında normal olmayan şeylerle karşılaştık. Unai Emery sürekli kafasına yapışkan bir madde sürüp homurdandı. Futbolda şikeden sonra en tehlikeli şeyin büyü olduğuna inanmaya başladım. Yetkililere bu konuda önlem almaları için şikayette bulunacağız" dedi.

"Saçını ayakkabı boyası ile boyamazsın be hocam"

Yerel liglerde bile aynı kupayı 4 kez kazanan çok az teknik direktör olmasına rağmen Unai Emery'nin Avrupa Ligi'ni 4 kez kazanması şüphe uyandırmaya başladı. İsmini vermek istemeyen Villarrealli bir futbolcu: "Hocamız değişik bir adam. Herkes saçına sprey sıkıyor, jöle sürüyor; bizim hocamız ayakkabı boyasıyla saçına şekil veriyor. Bu kupayı aldığımız için çok mutluyuz fakat bir deliyle çalışmak gelecek yaşantımızda nasıl travmalara yol açacak hiç bilmiyoruz. Tedirginiz" açıklamasında bulundu.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı