Vedat Muriç'i satmak için hiçbir canlı yayını kaçırmak istemeyen Rizespor Başkanı, makam odasına 3 adet LCD TV taktırdı

Vedat Muriç'i satmak için hiçbir canlı yayını kaçırmak istemeyen Rizespor Başkanı, makam odasına 3 adet LCD TV taktırdı

Galatasaray, Fenerbahçe ve Başakşehir’in kadrosunda görmek istediği Vedat Muriç’in transferi adeta yılan hikayesine dönmüş durumda. Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriç için 10 milyon Euro istediğini her fırsatta dile getiriyor.

Canlı yayınlara telefonla bağlanmak için odasını teknoloji üssüne çevirdi

Hasan Kartal, Vedat’ı almak isteyen en az “10 milyon getirmeli, bize gelişi bu kadar” demek için canlı yayınları kovalıyor. Hiçbir canlı yayını kaçırmak istemeyen başkan, makam odasına 3 adet LCD televizyon taktırdığı gelen bilgiler arasında. Birisinde A Spor, diğerinde TRT Spor, bir diğerinde ise BEIN Sport Haber kanalı açık halde bekliyor. 

“Biz 10 milyonu Fenerbahçe için demedik”

Oyuncusunu Galatasaray’a satmak istemeyen Hasan Kartal’ın yakın çevresine, transfer yarışında Galatasaray’ı devre dışı bırakmak için blöf yaptığı söylediği gelen dedikodular arasında. 25 yaşındaki Kosovalı futbolcusunu Fenerbahçe'ye vermek isteyen başkan, Vedat Muriç'e Guiza'yı örnek verdiği öğrenildi. "Fenerbahçe'ye gidersen boş kaleye gol kaçırsan bile sorun yok. Fenerbahçeliler Guiza gördü, Emenike gördü. Sen iki gol atsan zaten kralsın" dediği öğrenildi.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı