Volkan Demirel, Emre Belözoğlu'nun Yeni Hocaları Olduğunu Duyunca Sitem Etti: "Bari 2 Maçlığına Ben de Teknik Direktör Olayım ya"

Volkan Demirel, Emre Belözoğlu'nun Yeni Hocaları Olduğunu Duyunca Sitem Etti: "Bari 2 Maçlığına Ben de Teknik Direktör Olayım ya"

Fenerbahçe yönetimi Erol Bulut ile yollarını flaş bir kararla ayırırken, Fenerbahçe teknik direktörlük koltuğuna Emre Belözoğlu'nu getirdi. Sportif direktörken bir anda kendisini teknik direktör olarak bulan Emre Belözoğlu'na verilen bu yetki, yardımcı antrenör olan Volkan Demirel'in kafasında soru işaretlerine neden oldu. "Yardımcı antrenör varken sportif direktörü almak nedir?" diye çevresine sorular soran Volkan'ın başkan ile görüşeceği öne sürüldü.

"Bir tur da ben atsam n'olcak sanki?"

Göreve geldiğinden beri her sezon farklı bir teknik direktörle çalışan Ali Koç'un verdiği kararın ardından sessizliğini koruduğu dikkatlerden kaçmıyor. Volkan Demirel ile tesislerde karşılaşmak istemeyen Ali Koç'un Samandıra Tesisleri'ne bir süre uğramayacağı belirtiliyor.

Teknik direktör yardımcı olan Volkan Demirel'in ise "Bir kez de ben oturayım o koltuğa, her sene farklı biri geçiyor zaten. Yok Ersun yok Erol. Biz bu takımın evladı değil miyiz? En azından 2 maççık ben geçeydim yerine" diyerek sitem ettiği söylentiler arasında.

Emre Belözoğlu'nun yardımcısı Caner Erkin olacak

Taktik bilgisine yeterince güvenmese de saha içerisinde hakemlere kurduğu baskıyla takımını zirveye çıkarmayı hedefleyen Emre Belözoğlu, yardımcılık koltuğuna Caner Erkin'i getirecek. Maç boyunca en az topla oynamak kadar hakemlerle de oynamanın önemli olduğunu bilen çiçeği burnunda teknik direktör, efendi oyuncularını köşeye çekip onlara ders vermesi için Caner'den yardım isteyecek.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı