WhatsApp Dayanamayıp Çöktü! Galatasaray'ın Rizespor'dan 4 Gol Yediği Maça İsyan Eden Taraftarlar Sunucuları Çökertti

WhatsApp Dayanamayıp Çöktü! Galatasaray'ın Rizespor'dan 4 Gol Yediği Maça İsyan Eden Taraftarlar Sunucuları Çökertti

Şampiyonluk yarışında büyük bir öneme sahip olan maçta Rizespor'u evinde ağırlayan Galatasaray büyük bir darbe aldı. 4-3 sahadan boynu bükük ayrılan sarı kırmızılılar derbi haftasında evinden eli boş ayrıldı. Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesinde büyük öneme sahip maçta taraftarların isyanı WhatsApp'ın çökmesine neden oldu.

Biden-Putin krizinin önüne geçti

Sunucularının bu kadar ağır yüke dayanamadığını söyleyen WhatsApp yetkilileri Galatasaraylıları sükunete davet etti. Galatasaraylı taraftarların birbirlerine kadro paylaştığı, Fatih Terim'i savunanlarla savunmayanlar arasında büyük gerilimler yaşandığı öğrenildi. Yetkili kişilerin öncelikle Biden ve Putin krizinden dolayı yazışma trafiğinin arttığını düşündüğü fakat gerçeği öğrenince gözlerine inanamadıkları gelen bilgiler arasında.

Galatasaraylı futbolcular durumdan memnun

Maçın ardından soyunma odasına WhatsApp ile birlikte çöken Instagram'a giremeyen oyuncular rahat bir nefes aldı. Soyunma odasında hüzünlü bir mutluluğun olduğu gelen haberler arasında. Marcao, Luyindama ve Yedlin'in ise önce bir panikle hesaplarının çok fazla yorum yapılmasından dolayı kapandığını düşünüp tedirgin olsalar da durumu öğrenince rahat bir nefes aldılar. 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı