Yasaklar Yüzünden Sıcak Pide Yiyemeyen Mustafa El Kebir İsyanda: "Bu Ramazan Aç Kaldık, Kimse Performans Beklemesin"

Yasaklar Yüzünden Sıcak Pide Yiyemeyen Mustafa El Kebir İsyanda: "Bu Ramazan Aç Kaldık, Kimse Performans Beklemesin"

Erzurumspor'un gol atamayan golcüsü Mustafa El Kebir'in bu Ramazan Ayı'nda keyfi hiç yerinde değil. Faslı yıldız yeni gelen yasaklarla birlikte pide kuyruğuna giremediği için oldukça mutsuz. Beslenmesine oldukça dikkat eden golsüz futbolcunun soğuk pide yediği için performansının düşeceği konusunda teknik ekibi uyardığı gelen haberler arasında.

"Evde fırına at iki dakika ısınsın"

Ligde kalma mücadelesi veren Erzurumspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural antrenmanlarda motivasyon konuşması yaparken Mustafa El Kebir'in düşünceli hali dikkatlerden kaçmadı. Yılmaz Vural'ın "Evladım neyin var?" sorusuna karşılık El Kebir'in midesini göstermesi ilk başta anlaşılmadı. Oyuncunun oruç tuttuğu fakat iftarda soğuk pide yüzünden aç kaldığı öğrenildi. 

Yılmaz Vural ise oyuncusuna sinirlenerek "Evladım hiç mi kafan çalışmıyor, fırını aç 2-3 dakika ısıt ekmeği taze taze göm" dediği öğrenildi. Buna karşılık olarak El Kebir ise bir oturuşta 2 pide yediğini ve evdeki fırınından çıkan pidenin aynı tadı vermediğini söyleyerek göz yaşları içerisinde takımın aşçısından yardım istediği gelen haberler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı