Zemini Eleştirdi Diye Belhanda'yı Yollayan Galatasaray Başkanı Konuştu: "Beşiktaş Gelsin, Pırıl Pırıl Sahada Şampiyonluk Kutlasın"

Zemini Eleştirdi Diye Belhanda'yı Yollayan Galatasaray Başkanı Konuştu: "Beşiktaş Gelsin, Pırıl Pırıl Sahada Şampiyonluk Kutlasın"

Younes Belhanda'yı zemini eleştirdi diye yaka paça yollayan Galatasaray, futbolcusunu gönderdiğin beri kendi stadyumunda maç kazanamıyor. Belhanda'yı gönderdikten sonra evinde Çaykur Rizespor'a 4-3 yenilen ve ardından Karagümrük maçında 1-1 berabere kalan Galatasaray yönetimi yeni bir suçlu arıyor. Ligin sondan 3. haftasında evinde Beşiktaş'ı ağırlayacak Galatasaray ise ezeli rakibine düzgün bir zeminde şampiyonluk kutlatmayı amaçlıyor.

"Zeminimiz çok güzel değil mi?"

Şampiyonluk şansı artık mucizlere kalan Galatasaray'da maçın ardından Başkan Mustafa Cengiz konuştu. "Rakip takımları tebrik ediyorum. Belhanda'nın zeminimiz için söylediği sözlerden sonra zeminimizi düzelttik. Zeminimiz çok güzel değil mi? Bana kalırsa bir tek Belhanda bu zeminde oynayamıyormuş. Gördüğünüz gibi rakiplerimiz bizi evimizde affetmiyor. Bunun sorumlusunu bulacağız" dedi.

Yeni bir günah keçisi aranıyor

Maçın ardından BeIN Connect hesabına giren yöneticilerin futbolcuların maç sonu açıklamalarını hevesle dinlemeye başladı. Maçın ardından bir günah keçisi bulmak için kollar sıvandı. Kötü oynayan Oğulcan Çağlayan ve Emre Akbaba'nın yanı sıra kırmızı kart gören Ryan Donk'tan sıkıntılı bir açıklama gelmesini bekleyen yönetim, acilen kadro dışıların başlayacağının sinyallerini verdi.

Başkan Mustafa Cengiz, "Ne olacak canım. Belhanda gittiyse gitti, zeminimiz çok güzel. Beşiktaş gelip burada dilediği gibi galibiyet kutlayabilir" diyerek futbolculara eleştirinin önünü açtı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı