Zlatan Ibrahimovic: “Mekanın Sahibi Geri Geldi Bebeleri Pistten Alalım!”

Zlatan Ibrahimovic: “Mekanın Sahibi Geri Geldi Bebeleri Pistten Alalım!”

Amerika’dan döndükten sonra yeni takımının nerede olacağı ve hangi takımı tercih edeceği merakla beklenen Zlatan yuvam dediği Milan’a geri döndü. İtalya’da zor zamanlar geçiren Milan’ı eski formuna geri döndürmek için yeterli güce sahip olduğuna inanan Zlatan: “İtalyan futbolunu büyük boy bir pizzaya benzeyebiliriz. Burada unutulmaması gereken nokta şu bu pizzanın en az yarısını ben ve kariyerim oluşturuyor. Kalan üç beş dilim ise diğerlerini temsil ediyor.” diyerek yeni bir meydan okuma başlattı.

Ronaldo ve Lukaku’nun Tadı Biraz Kaçtı!

Cristiano Ronaldo ve Romelu Lukaku bu sezona formada başlamıştı. Her daim adından söz ettiren Ronaldo ve bu sene ki formu ile Inter’i üst sıralara taşıyan Lukaku, Zlatan’ın dönmesi ile birlikte şoke olmuş durumda. O gelene kadar keyiflerinin yerinde olduğunu, kardeş kardeş mücadele ettiklerini belirten ikili Zlatan’ın yeniden başrole geçmesi ile kartların yeniden dağıtılacağını açıkladılar. “O gelene kadar her şey yolundaydı. Havamız ve keyfimiz yerindeydi. Şimdi o geri döndü. Zlatan’ın İtalya kariyerinden bahsetmeye gerek yok. Yine formda olduğumuz ve konuşulduğumuz bir hafta jeneriklik bir gol atıp sadece kendinden bahsettirecek. İnsanlar 35’inden sonra Amerika’ya gider Zlatan Amerika’dan dönüyor. Olay bir çocuk gerçekten.”

Heykelini Yıktılar!

İsveç’de Malmö ile özdeşleşen ve bu şehirde heykeli yapılan Zlatan’ın heykeli Malmö taraftarları tarafından defalarca kez saldırıya uğramıştı ve sonunda yıkıldı. Geçtiğimiz haftalarda Hammarby kulübünün %50’lik hissesini satın alarak Malmö taraftarını şoke uğratan Zlatan bunun beklenen bir durum olduğunu dile getirdi.

Zlatan: “Böyle bir durumun yaşanması hoş değil ama beklediğim bir durumdu. Yine de söylemeden geçemeyeceğim heykelimi yıkabilirsiniz, fotoğraflarımı duvarlardan indirebilirsiniz, adımın çocuklara verilmesini yasaklayabilirsiniz ama unutmayın benim adım Zlatan ben bu oyunu bozarım!”

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı